JUN 9
AVTOZINAS.LV
Nav rezultātu
Ciemata autobusa pietura un satiksme vakarā, izgaismota ar laternām Latvijas pilsētas vidē.

Preiļos trīs jaunas pieturas tuvāk centram: kas jāzina iedzīvotājiem

No 10. jūnija reģionālo autobusu pasažieri Preiļos varēs izmantot trīs jaunas pieturas: “Preiļu centrs”, “Daugavpils iela” un “Raiņa bulvāris”. Tās izveidotas, lai sabiedriskais transports būtu pieejamāks tuvāk pilsētas centram laikā, kad Preiļos turpinās satiksmes infrastruktūras pārbūve.

Izmaiņas attiecas uz vairākiem reģionālās nozīmes autobusu maršrutiem, tostarp savienojumiem ar Līvāniem, Aglonu, Rēzekni, Jēkabpili, Varakļāniem un Rīgu. Pasažieriem pirms brauciena jāpārbauda jaunie kustības saraksti pieturās, autoostās, ATD mājaslapā, pārvadātāja informācijas kanālos un 1188.lv sadaļā “Satiksme”.

Trīs pieturas un maršruti, kuros tās jāmeklē

Pietura Kur tā atrodas un kuriem maršrutiem paredzēta
“Preiļu centrs” Brīvības iela 4. Pietura iekļauta maršrutos nr. 5484, 5487, 5713, 6652, 6882, 6884, 6924, 6968, 7867, 7878, 7899 un 7981.
“Daugavpils iela” Daugavpils iela 4. Pietura paredzēta maršrutiem nr. 5712, 5716, 6959, 6962 un 7981.
“Raiņa bulvāris” Pietura iekļauta maršrutos nr. 5564, 5714, 5715, 6926, 6961, 6963, 6977, 7892, 6987, 6988, 7878 un 7899.

Kas jāzina iedzīvotājiem

  • Jaunās pieturas reģionālo autobusu sarakstos būs izmantojamas no 10. jūnija.
  • Iekāpšana un izkāpšana būs iespējama konkrētajos maršrutos, kuros pieturas iekļautas kustības sarakstos.
  • Pasažieriem jāņem vērā, ka pilsētā notiek ielu posmu pārbūve, tāpēc aktuālie saraksti var būt īpaši nozīmīgi ikdienas braucienu plānošanā.
  • Reģionālos pārvadājumus minētajos maršrutos nodrošina “HANSABUSS Latvija” jeb SIA “Tukuma auto”.

Pārbūve aptver vairākas Preiļu ielas

Preiļos šogad notiek satiksmes infrastruktūras pārbūve Krāslavas, Rēzeknes, Brīvības, Aglonas, Daugavpils, Zaļās, Līvānu un Tirgus laukuma ielu posmos. Jaunās pieturas sasaista šo pārbūvi ar ikdienas pārvietošanās vajadzībām: pasažieriem būs vairāk iespēju iekāpt vai izkāpt tuvāk pilsētas centrālajai daļai, nepaļaujoties tikai uz līdzšinējiem pieturvietu punktiem.

Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Latgales plānošanas reģionu. ATD kompetencē ir reģionālās nozīmes maršrutu tīkla plānošana un sabiedriskā transporta pakalpojumu organizēšana šajos maršrutos.

Avots: Preiļu novada pašvaldība

Komentāri

Vēl nav komentāru. Esi pirmais!
Līga Ozoliņa

Līga Ozoliņa

Autors

Līga Ozoliņa ikdienā seko Jelgavas pašvaldības lēmumiem, satiksmes un infrastruktūras jautājumiem, izglītības, drošības un kopienas notikumiem. Viņa priekšroku dod pārbaudītiem avotiem, dokumentu salīdzināšanai un skaidram skaidrojumam, lai lasītāji saprastu, kā vietējās pārmaiņas ietekmē ikdienu. Īpašu uzmanību pievērš sabiedrības interesēm un iedzīvotāju jautājumiem

Vairāk stāstu